Zo zákulisia cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30

Švajda má dvojníka, Podzámska žiarli!

07. 10 2011 12:43 | Bratislava
Bozk Podzámska a Chren
Bozk Podzámska a Chren Foto: www.markiza.sk

Podoba doslova vyráža dych!

Patrik Švajda má dvojníka!
Lenka Šóošová si pár dní pred pôrodom doslova užíva ranný spánok!
Žiarli Elena Podzámska na Janu Hospodárovú?

Aj toto sú témy relácie Zo zákulisia!
 
Zachytili ste tento týždeň v médiách informáciu, že sa našla fotografia vojaka z roku 1900, ktorý sa neskutočne podobá na Patrika Švajdu? Ak nie, pozrite sa na to a neuveríte vlastným očiam, tá podoba doslova vyráža dych!
 
V minulom Zákulisí sme vás informovali, že do Telerána prišla nová posila – Kveta Horváthová. Vystriedala Lenku Šoóšovú, ktorá si už dnes užíva materskú dovolenku a chystá sa na príchod bábätka na svet. Život sa jej však začína obracať naruby ešte pred narodením jej prvého dieťaťa!

Snívať vie každý! Ale plniť sny ľuďom na celom Slovensku dokáže iba Vilo Rozboril v Modrom z neba. Na konte má už stovky splnených snov a naďalej ustavične brázdi krížom-krážom celú našu krajinu, aby pomohol realizovať sny ľuďom, ktorí si to určite zaslúžia. A inak tomu nebude ani v najbližšej relácii.
 
Elena Podzámska si dosiaľ nenechala ujsť ani jeden priamy prenos Let´s Dance. Častokrát ju vidieť aj v priestoroch zákulisia, kam cez prestávky chodieva za svojím Matejom – žeby na kontrolu? Svojho priateľa jednoducho ani na okamih nespustí z očí, a tak sme sondovali, či sa za tým skrýva žiarlivosť...
 
Supersitcom Zita na krku je nielen najlsedovanejším sitcomom tejto sezóny, ktorý nás baví, ale je aj prehliadkou skvelých módných vychytávok a navyše na našom webe sa toho môžete dozvedieť oveľa viac... Rovnako ako v relácii Zo zákulisia, ktorú vás pozývame sledovať v nedeľu, 9. októbra o 12.40h!
 

 

Upútavka

 
DOD 2019 - Stretnite sa naživo so známym tvárami z televíznej obrazovky!
Sledujte celé epizody na