Zo zákulisia cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30

Let´s Dance hrozí "ponorka", Zita robila párty!

14. 10 2011 12:31 | Bratislava
LSD Gabriela Gunčíková a Peter Modrovský
LSD Gabriela Gunčíková a Peter Modrovský Foto: www.markiza.sk

Ako spolu herci žúrovali?

Herci prechádzajú z úlohy do úlohy a s každou novou rolou sa mení aj ich imidž -  a ten Zitin v Zite na krku je naozaj originálny! Najviac však trpia vlasy Heleny Krajčiovej – sú síce krásne brčkavé, ale neustálym kulmovaním veru poriadne zničené. Aj preto prišla Helena na záverečnú párty bez Zitinho imidžu!
 
Profesionálnymi tanečníkmi by sa vraj tancujúce známe osobnosti nestali ani za dva roky! Let´s Dance je síce dobrý rýchlokurz tanca, ale pravdupovediac – niektorých už chytá ponorková choroba. Iní tanečníci by zasa v súťaži zostali čo najdlhšie - niečomu sa totiž od známych osobností chceli priučiť aj oni!
 
Moderátor Vilo Rozboril sa vďaka svojej nekonečnej túžbe pomáhať iným dostal až na nemocničné lôžko! Tento „anjel bez krídel“, ako ho označili niektorí ľudia, na výrobe skolaboval a musela ho odviezť záchranka. Dnes Vilo radí: "Nepreceňujte svoje sily" – svoje Modré z neba však hneď po návrate z nemocnice nakrúca ďalej...
 
Teleráno pre vás chystá poriadne adrenalínové vysielanie. VIac nám prezradil Števo Šprocha...
 
Redaktorky spravodajstva sa predvádzali na móle. V hľadisku im viacerí nadšene držali palce a my sme sa ich opýtali, ako to zvládli...

V relácii Zo zákulisia vám ukážeme aj vychýtavku zo Zity na krku - v prípade, že správne odpoviete na otázku, ktorá odznie v relácii, môžete vyhrať a Zitinu vychytávku si budete môcť zavesiť na krk... Viac sa dozviete v relácii Zo Zákulisia v nedeľu, 16. októbra o 12.35h!

Upútavka

 
DOD 2019 - Stretnite sa naživo so známym tvárami z televíznej obrazovky!
Sledujte celé epizody na