Zo zákulisia cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30

Bez vetra sa ani lísok na strome nepohne...

22. 10 2011 20:00 | Bratislava
Zo zákulisia Markízy
Zo zákulisia Markízy Foto: www.markiza.sk

Lampáreň to potvrdzuje

Tanečníčky Let´s Dance chcú divákov ohúriť nielen svojimi tanečnými výkonmi, ale aj celkovým imidžom a oblečením. Pri tancoch sa ukazujú v odvážnych kostýmoch a často odhaľujú aj svoje sexi krivky. To je niekedy „voda na mlyn“ pre rôzne kritické slová, ktorým podľahla aj Petra Marko! A preto sa s tým popasovala po svojom...!

Vilo Rozboril je znovu v akcii! Hoci ešte nedávno zohrieval nemocničnú posteľ, dnes je už nakrúcanie Modrého z neba opäť v plnom prúde. Diváci sa môžu tešiť na kopu zaujímavých príbehov – a tie, čo uvidíte túto stredu – to sa veru každý deň nevidí!

Je považovaná za najlepšiu slovenskú moderátorku a už niekoľko rokov moderuje najúspešnejšie veľké šou, ale aj vlastnú talkshow. Adela Banášová však spomína aj na to, čo sa nikdy v živote nemala opýtať a za čo sa hanbí až dodnes. A otvorene prezradila aj to, či je pravda, že ju rozosmútil odchod Petra Modrovského z tanečnej súťaže.

Už čoskoro televízia Markíza a Nova spustia originálnu televíznu šou s cieľom objaviť najlepší Hlas Česko Slovenska. Hlásiť na kastingy sa môžete už teraz a je zaručené, že absolútne nezáleží na vzhľade, ale iba na speváckom talente.

Patrik Herman tvrdí, že bez vetra sa ani lístok nepohne. Osvedčilo sa mu to z tie roky v Lampárni. Preto stále so svojim tímom pomáha ľuďom riešiť ich problémy a neprestáva ho to baviť...


Sledujte reláciu Zo zákulisia v nedeľu, 23. októbra o 20.00h!


 

Upútavka

 
DOD 2019 - Stretnite sa naživo so známym tvárami z televíznej obrazovky!
Sledujte celé epizody na