Zo zákulisia cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30

Biznis párty Markízy: Takto sa moderátorky vyfintili!

28. 10 2011 14:30 | Bratislava
Biznis párty 2011
Biznis párty 2011 Foto: www.markiza.sk

Markizáci žúrovali! Starí aj noví!

Markíza prichystala pompéznu slávnosť! Na biznis párty sa pri oslave 15. výročia stretli aj mnohé staré známe tváre televízie, moderátori a redaktori, ktorí v Markíze začínali. Bol to priestor na príjemné stretnutia a spomienky, ktoré na viacerých tvárach vyvolávali milé úsmevy... Privítala ich generálna riaditeľka Markízy Zuzana Ťapáková, zaspievali populárni speváci i hviezda večera Karel Gott... a dámy sa takto vyfešákovali! Samozrejme, že viac ako v našom videu sa dozviete nielen v sobotnej Smotánke, ale aj v nedeľnej relácii Zo zákulisia!

O pripravovanom veľkolepom projekte Hlas Česko Slovenska sme vás už krátko informovali. Nepovedali sme vám však úplne všetko! Dnes teda prezradíme ďalšie informácie!

Herci z Ordinácie v ružovej záhrade žúrovali! V luxusnom hoteli sa stretli herci aj tvorcovia s vedením televízie a s generálnou riaditeľkou televízie Markíza, aby sa vzápätí mohli pustiť do nakrúcania ďalších častí vášho obľúbeného seriálu. A nechýbala tam ani naša kamera...

Brepty hercov v Ordinácii sme vám už nedávno ukázali. Tentokrát vám ukážeme, ako Gabika Dzuríková nakrúcala vášnivú milostnú scénu s mladým medikom. A povieme vám – na pľaci to bola poriadna sranda!

Aj túto stredu vás čaká relácia o splnených snoch. A o čom budú tri príbehy najnovšieho vydania, nám prezradí samotný Vilo Rozboril. A verte, že Modré z neba bude opäť šokovať, dojímať, zabávať, ale najmä plniť sny...     


Viac sa dozviete pri sledovaní relácie Zo zákulisia v nedeľu, 30. októbra o 12.35h!

 

Upútavka

 
DOD 2019 - Stretnite sa naživo so známym tvárami z televíznej obrazovky!
Sledujte celé epizody na