Zo zákulisia cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30

Vianoce na Markíze! Čo vám nesmie ujsť!

17. 12 2011 10:30 | Bratislava
Vianoce Markíza 2011
Vianoce Markíza 2011 Foto: www.markiza.sk

K Vianociam neodmysliteľne patrí aj štedrá televízna nádielka...

K Vianociam neodmysliteľne patrí aj štedrá televízna nádielka. Markíza vám aj tento rok prinesie tie najkrajšie vianočné rozprávky, filmy či animované príbehy, bez ktorých by to nebolo ono. Viac vám o vianočnom a silvestrovskom programe povie generálna riaditeľka TV Markíza a Doma Zuzana Ťapáková.

Aké by to boli Vianoce bez darčekov! A aké by to boli Vianoce bez naozaj veľkorysých a priam neuveriteľne štedrých darčekov v Modrom z neba!!! Vilo Rozboril pripravil aj na Štedrý večer reláciu s príbehmi a životnými osudmi, ktoré vám doslova vyrazia dych a dojmú vás až k slzám. Dojatý a uveličený zároveň bol aj samotný Vilo...

Janka Hospodárová vraj mieri do športového spravodajstva. Táto informácia sa objavila v médiách, nuž a ak chcete vedieť, čo je na tom pravdy, sledujte Zo zákulisia. Tam uvedieme všetko na pravú mieru!

Koniec roka je aj príležitosťou obzrieť sa späť a sumarizovať, čo všetko sa v ňom udialo. Samozrejme - radšej si pripomíname tie veselé a príjemné udalosti a hlavne najúspešnejšie momenty. U športovcov je to jasné – ich úspechy sa rátajú na góly, body či počet víťazstiev – nuž a ktorí z nich sa prebojovali aj v ankete Športovec roka na prvé priečky tabuľky, sa dozvieme už o pár dní...

Vianoce určite patria k najkrajším sviatkom roka. Ste zvedaví, ako ich budú prežívať známe tváre našej televízie? Ich odpovede sa tiež dozviete v relácii Zo zákulisia v nedeľu, 18. o 12.40h!

Upútavka

 
DOD 2019 - Stretnite sa naživo so známym tvárami z televíznej obrazovky!
Sledujte celé epizody na