Zo zákulisia cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30

Chyťte aj vy Druhý dych!

27. 12 2011 11:00 | Bratislava
Druhý dych - logo
Druhý dych - logo Foto: www.markiza.sk

Ako začať odznova, keď ste prišli o životnú lásku?

Pondelok, utorok, štvrtok a piatok o 21.15

Romantický seriál Druhý dych je príbehom o neúplných rodinách, ktoré prežili veľkú stratu a musia hľadať spôsob, ako toto chýbajúce miesto vo svojom živote zaplniť. Ako však začať odznova, keď ste prišli o životnú lásku? Ako nerozbiť krehké vzťahy, keď zodpovednosť leží na vašich pleciach?

Úspešný architekt Daniel sa stará o rodinu, firmu a malú dcérku. Dva roky po smrti manželky musí svoj život znovu stavať od základov. Ako každý človek má právo milovať a byť milovaný a vyplniť miesto milovanej manželky inou ženou.

Malá Barborka vie, ktorá je pre ňu a pre ocka tá pravá. Ako dieťa inštinktívne cíti to, čo dospelý Daniel rozumom popiera. A tak Daniel a Anna bojujú s vnútornými prekážkami, ktoré im bránia priznať si, čo k sebe cítia. Keď pochopia, že k sebe patria, Barborke sa splní sen - konečne sú rodina. Ich chvíľkové šťastie ale ohrozuje zlo, ktoré s láskou a dôverou narába ako s vecou. Neprajníci v snahe dosiahnuť svoje egoistické ciele neváhajú použiť akékoľvek prostriedky, aby dosiahli svoj cieľ a zničili hodnoty, ktoré sami nie sú schopní dosiahnuť – lásku, morálku a šťastie. Neostáva iné, len dúfať, že úprimnosť a dôvera bude silnejšia... Než tie najhoršie mafiánske praktiky!

Sledujte romantický seriál Druhý dych od pondelka, 2. januára v televízii DOMA!

 
Námet: Eugen Patriche
Scenár: Katarína Moláková, Jana Borsuková, Zuzana Ferenczová, Petra Bečková, Renáta Mitašová, Jana Gombíková, Diana Kissová
Dramaturgia: Adela Zvalová
Réžia: Albert Vlk, Vlado Balko, Lukáš Hanulák
Kostýmová výtvarníčka: Hana Převrátilová
Hlavná kamera: Peter Kelíšek a Peter Bencsík
Kreatívny producenti: Danica Haláková, Veronika Kolejáková

Upútavka

 
DOD 2019 - Stretnite sa naživo so známym tvárami z televíznej obrazovky!
Sledujte celé epizody na