Zo zákulisia cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30

Kouči Hlasu Dara a Rytmus: Myslia to spolu vážne?

20. 01 2012 17:07 | Bratislava
rytmus.jpg
  Foto: www.markiza.sk

Modrátorky Markízy šantili v parochňovom štúdiu!

Nie ľudia, ktorí si MYSLIA, že vedia spievať, ale ktorí NAOZAJ VEDIA spievať sa už čoskoro stretnú v speváckej súťaži Hlas Česko Slovenska. Potvrdili nám to aj tvorcovia na tlačovej konferencii v Prahe, kde sme stretli aj redaktora Telerána Števa Šprochu, ktorý nás ako člen tímu previedol štúdiom, kde budú nádejní speváci súperiť svojim hlasom!

Dara a Rytmus, porotcovia Hlasu, exkluzívne prehovorili o svojom súkromí. Chcete vedieť, či to spolu myslia naozaj vážne?

Ako byť trendy je nový formát televízie Doma, v ktorom ženy menia svoj imidž a štýl. Trendy však chcú byť aj naše moderátorky, a preto sme štyrom z nich umožnili, aby sa prevtelili do viacerých podôb. Pozrite sa na ich zmeny imidžu a posúďte sami, ktorá podoba im najviac pristane.

Zima vrcholí a treba povedať, že poriadne prituhuje nielen čo sa týka počasia. Už onedlho si zimný a poriadne drsný farmársky život odskúšajú ďalší súťažiaci. A inak to môžete byť aj vy, pretože ešte jedno miesto na Farme je voľné - sledujte dennú tlač a stránku markíza.sk a posielajte vyplnené formuláre. No a na Farmu sa už nedočkavo teší aj moderátorka Kveta Horváthová.

Viac sa dozviete v relácii Zo zákulisia v nedeľu, 22. januára o 12.40h!
 

 

Upútavka

 
DOD 2019 - Stretnite sa naživo so známym tvárami z televíznej obrazovky!
Sledujte celé epizody na