Zo zákulisia cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30

Seriálových hrdinov čakajú krušné chvíle!

27. 01 2012 18:40 | Bratislava
Ordinácia v ružovej záhrade - Táňa Pauhofová
Ordinácia v ružovej záhrade - Táňa Pauhofová Foto: www.markiza.sk

Moderátor Vilo Rozboril sa zas teší z víťazstva!

Už na konci SuperStar preniklo na verejnosť, že Tina sa „zavzťahovala“ s mladým futbalistom Rišom. A nám sa teraz podarilo zistiť, že novej láske podriadila celý svoj život.

Nuda nebude ani v seriáli Ordinácia v ružovej záhrade, ktorý začne poriadne zhurta! Hneď na začiatku čakajú niektorých hrdinov krušné chvíle, ktoré poznačia ich životy a osudy. Pred samotným seriálom sa však objavia na obrazovkách nové upútavky. Niektorí herci ich nakrúcali úplne prvýkrát - a my sme boli pri tom!

Televízne zlatíčko – týmto titulom poctili diváci a čitatelia istého programového týždenníka markizáckeho moderátora úspešnej relácie Modré z neba - Vila Rozborila, ktorý sa stal jednoznačným víťazom tejto čitateľskej ankety.

Už čoskoro budeme opäť in! Erika Judínyová nám totiž už od začiatku februára bude približovať svet šoubiznisu a verte, že jej oku veruže nič neujde!


Už sme vás informovali o tom, že TV Markíza sa nezúčastní ankety OTO 2011 - a to aj napriek tomu, že naše tváre a formáty sa objavili v tejto ankete. Dôvody a bližšie informácie sa dozviete v relácii Zo zákulisia v nedeľu, 29. januára o 12.40h! 


 

Upútavka

 
DOD 2019 - Stretnite sa naživo so známym tvárami z televíznej obrazovky!
Sledujte celé epizody na