Zo zákulisia cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30

Chcete vedieť, ktorá herečka zahviezdila v Hlase?

02. 02 2012 15:13 | Bratislava
Hlas ČS
Hlas ČS Foto: www.markiza.sk

A nebola jediná...

Ste zvedaví, ako sa bude ďalšia časť niektorých seriálov vyvíjať a chcete to vedieť skôr, ako si ju budete môcť pozrieť v televízii? Tak ste na správnej adrese. To však nie je jediná ponuka či výhoda portálu voyo.sk. Jeho vynovená verzia poskytuje oveľa viac!

Danica Kleinová strávila niekoľko dní na vojenských základniach v Afganistane. Zažila raketové útoky, drsný život s vojakmi a vyskúšala si, aké tažké je nosiť 13 kilogramovú nepriestreľnú záchrannú vestu...Viac vám o tom prezradí ona sama...

Aj keď účinkuje vo viacerých muzikáloch, poznáme ju viac ako herečku než speváčku. Svoj hlas sa preto rozhodla vydať na obdiv aj v súťaži Hlas Česko Slovenska. A podporiť na kastingu bola Luciu Molnárovú aj jej sestra, dvojička.

Nebolo ľahké vybrať si do svojho tímu spomedzi skvelých spevákov tých najlepších. Neraz sa stalo, že o speváka bojovali naraz aj všetci štyria koučovia. Pritom už keď súperili len dvaja, často sa takpovediac bitka medzi koučami poriadne vyostrila. Pozrite si malú ochutnávku, ako to medzi nimi občas vrelo...

Desať skvelých účastníkov Farmy už máme. Osud jedenásteho ste mali vo svojich rukách len a len vy, diváci! Na základe vášho hlasovania sa stal jedenástym dobrodruhom, ktorý si tak vďaka vám vyskúša drsný život na Farme! Zároveň je to aj prvý súťažiaci, ktorého vám predstavíme!


Sledujte reláciu Zo zákulisia v nedeľu, 5. februára o 12.40h!

 
 

Upútavka

 
DOD 2019 - Stretnite sa naživo so známym tvárami z televíznej obrazovky!
Sledujte celé epizody na