Zo zákulisia cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30

Spoločné bývanie na Farme neveští nič dobré!

23. 02 2012 14:30 | Bratislava
Farma
Farma Foto: www.markiza.sk

Prvé konflikty sú na obzore

Farma sa poriadne ešte ani nezačala a už hrozia prvé konflikty! Nie však medzi finalistami, ktorí sa na Farme stretnú prvýkrát, ale medzi – čuduj sa svete – matkou a dcérou. Spoločné bývanie pod jednou farmárskou strechou totiž neveští nič dobré...

Po dlhšej pauze sa v Markíze znovu objavil Vilo Rozboril, ktorého obľúbenú reláciu Modré z neba opäť uvidíme na obrazovke. Ale ak si myslíte, že Vilo doteraz prázdninoval, ste na omyle!

O tom, že Braňo Deák je chlap na pohľadanie, si všimli hlavne diváčky už pri sledovaní seriálu Druhý dych. Nuž a tie, ktoré si to dosiaľ nemysleli, určite o tom presvedčí on sám – a to v relácii Bez servítky. Je totiž priam neuveriteľné, ako sa Braňo dokáže zvŕtať v kuchyni!

Najlepšie Hlasy Česko Slovenska aj dnes večer zaspievajú iba hity. V ďalšom Výbere naslepo vám opäť ponúkneme jedinečný koncert, v ktorom ale ide predovšetkým o priazeň koučov.

Aj tento rok sa uskutoční anketa Slovenka roka, v ktorej získavajú ocenenia najúspešnejšie ženy z jednotlivých odborov. A aj tentokrát má v ankete svoju nominantku naša televízia.


Viac sa dozviete v relácii Zo zákulisia v nedeľu, 26. februára o 12.40h!

Upútavka

 
DOD 2019 - Stretnite sa naživo so známym tvárami z televíznej obrazovky!
Sledujte celé epizody na