Zo zákulisia cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30

Daro Richter otvorene: Toto sa mu na ženách nepáči!

24. 03 2012 11:00 | Bratislava
Richter, Jurasko, Polakova
Richter, Jurasko, Polakova Foto: www.markiza.sk

 V Hlase ČS ešte stále nie je všetkému koniec

V Hlase ČS ešte stále nie je všetkému koniec! Už dnes večer budeme svedkami 2. Súboja a spoznáme mená ďalších postupujúcich spevákov. Ani tí minulí však nemajú celkom vyhraté! Všetkých postupujúcich čaká totiž ešte záverečný rozstrel...

Na Farme je poriadne horúco! A máme ďalšieho vypadnutého farmára či farmárku. Exsúťažiaci sa priznal, že má tak trochu ťažké srdce... Niektoré maniere na Farme sa totiž vypadnutému súťažiacemu či súťažiacej vonkoncom nepáčili!

Nie je nič krajšie, ako keď sa sny menia na skutočnosť! A presne to robí Vilo Rozboril so svojím tímom v relácii Modré z neba. Aj túto stredu zmení neľahký osud ďalším trom rodinám. 


Erika Judínyová
sa nepohybuje len vo svete Smotánky! Častokrát zájde na rôzne charitatívne akcie, kde pomáha napríklad postihnutým deťom. Spolu s ďalšími kolegyňami pomohli finančným príspevkom škole a škôlke pre postihnuté deti, ale Eriku nenechal chladným ani osud týranej ženy. Ten ju tak chytil za srdce, že sa tejto žene rozhodla spolu s kamarátkou, doktorkou Sandrou Novotnou, pomôcť...


Niektoré moderátorky a moderátori Telerána pózovali pred fotografmi. Adriana Poláková vám prezradí, či ju to baví a Daro Richter zasa šokuje vyjadrením, čo sa mu na ženách vonkoncom nepáči!


Viac sa dozviete pri sledovaní relácie Zo zákulisia v nedeľu, 25. marca o 12.40h!
 

Upútavka

 
DOD 2019 - Stretnite sa naživo so známym tvárami z televíznej obrazovky!
Sledujte celé epizody na