Zo zákulisia cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30

Ženské zbrane, zdá sa, nepomáhajú!

21. 04 2012 11:03 | Bratislava, Narcis
Farma
Farma Foto: TV Markíza

Na Farme možno, ale čo v Hlase?

Na Farme to spoločne pod jednou strechou poriadne vrie! Veľké odhodlanie nových farmárov narazilo na veľkú nechuť ostatných. Stupňujú sa hádky, spletité intrigy a na rad prišli aj ženské zbrane, po ktorých nasledoval Monikin veľký plač! Farmár, ktorý bol k starousadlíkom najkritickejší, sa však na Farme dlho neohrial. Kto bude ďalší?

V speváckej súťaži Hlas ČS sa chce každý ukázať v čo najlepšom svetle. Občas však predsalen niekto zakopne – a v presnom význame slova sa to stalo Tine v prvom finálovom kole. Nemilá skúsenosť ju však neodradila a plní energie a súťaživosti sú aj naši finalisti. Veď predsa – show must go on!

Stredajší večer si už bez relácie Modré z neba ani len nevieme predstaviť. A ani nemusíme – aj tú najbližšiu nás totiž čakajú ďalšie tri príbehy ľudí, ktorým Vilo Rozboril splnil priam neuveriteľné sny...

V markizáckom spravodajstve vypukol doslova babyboom! Svoje prvé bábätká už čoskoro privedú na svet nielen dve redaktorky, ale hrdými otcami sa stali – či stanú – aj markizácki redaktori!

Viac sa dozviete v relácii Zo zákulisia v nedeľu, 22. apríla o 12.40!

 

Upútavka

 
DOD 2019 - Stretnite sa naživo so známym tvárami z televíznej obrazovky!
Sledujte celé epizody na