Zo zákulisia cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30

Katie Holmes: Milé žieňa? Ani omylom!!

27. 04 2012 07:55 | Bratislava, kl
Katie Holmes
Katie Holmes

Po svadbe s Tomom sa vraj poriadne zmenila!

Jej dievčenským, nežným vzhľadom by sa dal oklamať takmer každý. Možno až na služobníctvo, ktoré vie o Katie svoje! Sympatická Američanka bola podľa svojich známych úplne iným človekom, kým sa vydala za herca Toma Cruisa. Teraz z nej je vraj nepríjemná a povýšenecká osoba, ktorá zaobchádza s personálom ako s otrokmi!

32-ročná herečka sa narodila v Ohiu ako Kate Noelle Holmes. Rodičia z nej chceli mať najprv lekárku, Katie bola dokonca prijatá na Kolumbijskú univerziu, nakoľko dosiahla veľmi dobré výsledky v testoch SAT. Už od 14-tich rokov sa Katie venovala modelingu, cez ktorý sa dostala aj k herectvu. Jej prvou profesionálnou úlohou bola Libbets v Ľadovej búrke, k jej ďalším filmom patrí Dawsonov svet, Takmer dokonalý zločin, Spievajúci detektív, Ďakujeme, že fajčíte alebo jej najnovší film, hororová rozprávka Nebojte sa tmy.

Katie sa však okrem svojho hereckého talentu preslávila aj vzťahom a neskôr manželstvom s hercom Tomom Cruisom, ktorý bol intenzívne medializovaný od roku 2005. Zaujímavé pre bulvár bolo okrem iného aj ich vyznanie, obaja sú totiž príslušníci scientologickej cirkvi. Katie sa k nej dostala až po tom, ako spoznala Toma a mnohí mu túto jej premenu  vyčítajú. Katie totiž síce získala muža, o ktorom snívajú tisícky žien, ale prišla o svoj šarm, bezprostrednosť a podľa mnohých aj o všetok módny vkus. To, že sa už až toľko nestretáva so svojou priateľkou a módnou ikonou Victoriou Beckham, je stále očividnejšie a podľa mnohých pri Tomovi Katie starne omnoho rýchlejšie.

Môže sa zdať, že vzťah s Tomom Katie veľmi neprospieva, má ale minimálne dve pozitíva. Ich spoločnú, 6-ročnú dcérku Suri a to, že je jednou z mála, ktorá nepodľahla umelému skrášľovaniu a hollywoodskemu štýlu života. A, samozrejme, aj to, že Katie sa cíti byť dokonalo šťastná. Alebo to minimálne o sebe hrdo vyhlasuje.

Katie Holmes uvidíte v tanečnej šou You Can Dance už tento piatok o 22.55 v TV DOMA!

Upútavka

 
DOD 2019 - Stretnite sa naživo so známym tvárami z televíznej obrazovky!
Sledujte celé epizody na