Zo zákulisia cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30

Pravda o tom, čo končí a nekončí!

18. 05 2012 18:00 | Bratislava, Narcis
Zo zákulisia
Zo zákulisia Foto: www.markiza.sk

Sú zvesti o konci relácie Bez servítky pravdivé?

Minulý týždeň sa v médiách objavila správa o konci relácie Bez servítky! No a to je teda, priatelia, poriadna novinárska kačica! Táto relácia totiž vôbec nekončí! Prezradíme vám, aká je pravda!

Rovnako vám Vilo Rozboril prerzadí aj to, prečo išla minulú stredu repríza Modrého z neba a čo uvidíte v najbližšej premiérovej relácii.

A teraz bude reč o ďalšej novinke, aká tu ešte nebola! Cestovateľská zábavná šou Vo štvorici po Slovensku, v ktorej bude štvorica Partičkárov cestovať po našej krajine s humorom a po svojich. Prečo sa vybrali na cestu naprieč Slovenskom a kam ich až nohy zavedú, nám  prezradí Silvia Porubská, riaditeľka programových služieb.

V Hlase Česko Slovenska sa to len tak hemží úžasnými talentami, no a my sme tak trochu zisťovali, ako sa títo úžasní speváci starajú o svoj veľký poklad v hrdle...

Na Farme ide opäť do tuhého. A už to nebudú len slovné hádky... Monika a Ľudka sa totiž nenávidia až do špiku kosti! Zdrvený však bude aj Rado a my uvidíme, že aj takí veľkí chlapi ako Rado plačú...

Viac sa dozviete v relácii Zo zákulisia v nedeľu, 20. mája o 12.40h!

 

Upútavka

 
DOD 2019 - Stretnite sa naživo so známym tvárami z televíznej obrazovky!
Sledujte celé epizody na