Zo zákulisia cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30

Kto komu viac "naložil"? Rytmus Davidovi či naopak?

05. 05 2012 12:16 | BRATISLAVA, Narcis
Rytmus, Hlas
Rytmus, Hlas Foto: TV Markíza

Príkre hodnotenia finalistov Hlasu naštvali Michala Davida. Ten sa však nedal!

Markizácke moderátorky to na tohtoročných bratislavských módnych dňoch poriadne roztočili. Lenka Šoóšová ukázala nádherný dekolt, Zlatka Puškárová vyzerala na móle ako holywodska hviezda, no a ako z módneho časopisu bola aj Erika Judínyová....

Minulý týždeň to v Hlase poriadne vrelo! Mám na mysli výmenu názorov medzi Rytmusom a Michalom Davidom a príkre hodnotenie finalistov. O čo išlo a prečo taký ostrý Rytmusov tón, sme sa opýtali nielen jeho samého, ale aj Davida a niektorých finalistov.

Pri Hlase ešte chvíľku ostaneme. Nie však pri konfliktoch, ale pri – láske. Máj je totiž mesiacom lásky a nás zaujímalo, aké boli prvé lásky našich finalistov. A dozvedeli sme sa niečo aj o tých momentálnych...!

A to ešte stále nie je všetko z Hlasu. Tento týždeň bola totiž v Bratislave veľká autogramiáda finalistov Hlasu Česko Slovenska a po nej veľkolepá žúrka, no a my sme boli samozrejme pri tom....

Láska má rôzne podoby. Dôkazom sú aj najnovšie príbehy relácie Modré z neba, v ktorých má láska tak trošku horkú príchuť. Vilo Rozboril by vám o tom vedel povedať svoje. A aj povie!

 Aj na Farmu definitívne dorazila jar! Čo to urobí s farmármi a akým smerom sa bude uberať život farmárov v čoraz menšom počte?

Sledujte reláciu Zo zákulisia v nedeľu, 6. mája o 12.40h!

Upútavka

 
DOD 2019 - Stretnite sa naživo so známym tvárami z televíznej obrazovky!
Sledujte celé epizody na