Zo zákulisia cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30

Rytmus a ružové sako? Zabudnite! Zakázala mu to Dara?!

12. 05 2012 21:04 | BRATISLAVA, Narcis
Hlas, Dara, Rytmus
Hlas, Dara, Rytmus

Zistili sme, prečo si ho v minulom kole neobliekol!

Obedovali ste už niekedy so známou osobnosťou? Väčšina z vás asi nie. Dvom diváčkam našej televízie sa to však podarilo. A ako spoločníkov si vybrali hercov seriálu Druhý dychJanu Lieskovskú a Kamila Mikulčíka. A my sme tam nemohli chýbať...

Kulinárstvo a food styling je trendy. V dnešnom hektickom živote sa jedlo stalo pôžitkom, ktorý si ľudia vychutnávajú a užívajú úplne inak ako kedysi. A TV Markíza je opäť prvá, ktorá prináša úplne nový formát, jedinečnú gastronomickú šou, po ktorej sa váš pohľad na jedlo navždy zmení! Masterchef je čoskoro tu!

Takmer milión divákov sleduje pravidelne reláciu Modré z neba. A Vilo sľubuje, že slzy, dojatie, radosť i úsmev nás čakajú v príbehoch aj túto stredu.

Hlas ČS pomaly speje k Veľkému finále. Napätie rastie a koučovia sa snažia vykresať zo svojich zverencov víťazov - nielen v speve, ale aj v štýle obliekania. Kto však "kafre" do obliekania Rytmusovi? Minule mal totiž pripravené ružové sako, nakoniec si ho však nedal. Zasiahla Dara? A ktorý jej outfit považuje Rytmus za najviac sexi? Dozviete sa v relácii Zo zákulisia v nedeľu, 14. mája o 12.40h!

 
<%

Upútavka

 
DOD 2019 - Stretnite sa naživo so známym tvárami z televíznej obrazovky!
Sledujte celé epizody na