Zo zákulisia cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30

Nielen na Farme to bolo drsné! Pikantné zábery z afterpárty hovoria za všetko!

22. 06 2012 09:07 | Bratislava, Narcis
Farma, Rado
Farma, Rado

A nemenej horúco bude aj na našej novej pláži!

Spravodajstvo Markízy sa poriadne rozrastá. Niekoľko redaktoriek odišlo na materskú a Ivane Vansovej sa pred piatimi dňami narodila dcérka Hanka: Ivana Vansová má dcéru Hanku! Z dvojmesačného syna Filipa sa teší aj redaktor Braňo Tomaga, ktorý len minulý týždeň vliezol do chomúta! Na tom by nebolo nič zvláštne – ale on to urobil doslova ako hollywoodska celebrita! Tajne!

Byť otcom môže byť skoro každý! Nie každý však dokáže byť otcom tak starostlivým a obetavým ako Stano Lettrich, ktorý sa stal Otcom roka 22. ročníka ankety, do ktorej bol nominovaný ako tip relácie Modré z neba. Vilo Rozboril a jeho tím totiž naplno vnímal Stanovu hrdinskosť a neuveriteľnú starostlivosť o milovaného syna Jakuba, 15-ročného onkologického pacienta: Stano Lettrich z relácie Modré z neba je víťazom ankety Otec roka!

Tak – a je dobojované! Po niekoľkých mesiacoch konečne poznáme víťaza Farmy, čo sa muselo poriadne osláviť! Farmári to poriadne roztočili a oslavovali naozaj vo veľkom štýle! Určite ste videli pikantné zábery a fotografie z párty aj v médiách, ktoré hovoria za všetko: Sexica Monika dráždila aj za prítomnosti partnera!

Horúce leto je v plnom prúde – a to nie len na obrazovkách Markízy. Doslova horúčavu zažili naše tváre počas AVON pochodu v boji za dobrú vec: Zlatica Puškárová: Bojí sa o svoje prsia!

Už čoskoro spoznáte nový podnik na nábreží Dunaja, kde vás čaká naozaj horúca letná zábava! Hovorím o Pláži 33, kde vám letný drink donesú a obslúžia vás priamo súťažiaci novej reality šou. Ktorí to budú? V Zákulisí vám ich predstavíme – a všimnite si aj dve mladé dámy, z ktorých jednu budete môcť do súťaže nominovať práve vy! Uchádzači o letný job na Pláži 33: Kasting plný trapasov!

Nový letný plážový projekt nie je všetko, čo vám Markíza v najbližších mesiacoch ponúkne. Príprava ďalších projektov je v plnom prúde, ale o tom vám už viac povie generálna riaditeľka Markízy a Domy Zuzana Ťapáková!

Viac sa dozviete v relácii Zo zákulisia v nedeľu, 24. júna o 12.40!

 

Upútavka

 
DOD 2019 - Stretnite sa naživo so známym tvárami z televíznej obrazovky!
Sledujte celé epizody na