Zo zákulisia cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30

Klebety hýbu svetom! Niektoré vám prezradíme aj my!

07. 09 2012 21:12 | Bratislava, nl
Erika Judínyová, Štefan Skrúcaný
Erika Judínyová, Štefan Skrúcaný Foto: Tibor Géci/ Green Budha

Napríklad ako sme nachytali na hruškách Eriku Judínyovú so Števom Skrúcaným...

Leto pomaly končí a na obrazovky sa vracia relácia Zo zákulisia.  Tentokrát vám ukážeme zákulisie MasterChefa, pôjdeme sa pozrieť na Farmu, vyspovedáme Vila Rozborila a ukážeme vám, ako sme nachytali na hruškách Eriku Judínyovú so Števom Skrúcaným...

Nikdy nebolo tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie. Po príchode na Farmu si to uvedomili aj finalisti šou, v ktorej zažijú ozajstnú divočinu. A to si dovolím tvrdiť, že to je ešte slabé slovo! Však veď uvidíte!

A v pondelok večer uvidíte aj ďalšie pokračovanie úspešnej kuchárskej šou MasterChef. Aj vám sa zdá, že sú porotcovia príliš prísni? Podľa mňa si chlapci len robia svoju robotu....

Relácia o splnených snoch je definitívne späť! Po skvelom štarte Modrého z neba v novej sezóne uvidíme aj túto stredu ďalšie dojímavé príbehy ľudí, ktorých osud by si nikto z nás nechcel zobrať na vlastné plecia. Vilo Rozboril ich však dokáže prekvapiť a potešiť až k slzám šťastia – nuž a komu sa už najbližšiu stredu premení sen na realitu, vám prezradí už samotný Vilo.

Odkedy tvoria Erika Judínyová a Štefan Skrúcaný pár, neustále zapĺňajú stránky bulváru. Nám sa podarilo natočiť ich pri takej intímnejšej chvíľke, a tak sme sa už aj popýtali, čo majú nové... Sledujte reláciu Zo zákulisia v nedeľu, 9. septembra o 12.40!

 

 

Upútavka

 
DOD 2019 - Stretnite sa naživo so známym tvárami z televíznej obrazovky!
Sledujte celé epizody na