Zo zákulisia cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30

Ďurianová schudla kvôli módnej prehliadke. Karol Farkašovský sa priznal k frajerke a ďalšia markizáčka pod čepcom!

12. 10 2012 12:12 | Bratislava, Narcis
Marianna Ďurianová na Bratislavských módnych dňoch
Marianna Ďurianová na Bratislavských módnych dňoch Foto: TV Markíza

.

Svadobný kolotoč v Markíze pokračuje! Minulú sobotu sa vydávala ďalšia redaktorka spravodajstva Katka Gazdíková a na jej svadbe snov naša kamera nemohla chýbať!

Oveľa dlhšie ako Katka je ženatý moderátor spravodajstva Karol Farkašovský – a aj tak nás nedávno šokoval priznaním „legalizovanej frajerky“, na ktorú vraj ale jeho manželka nežiarli. Čudujete sa, prečo? Pozerajte, dozviete sa.

Marianna Ďurianová sa po pôrode prvýkrát ukázala v spoločnosti a okamžite bola stredobodom pozornosti! Na Bratislavských módnych dňoch sa z nej stala na chvíľu modelka a že jej to poriadne svedčalo, ani netreba hovoriť!

Skladba nových príbehov v Modrom z neba je opäť veľmi silná. Silná svojou ľudskosťou a nezištnou pomocou. Ale silná aj príbehom, v ktorom sa bude niekto poriadne hanbiť! Ale o tom vám už viac prezradí sám Vilo Rozboril.

TV Markíza a TV Nova budú opäť hľadať SuperStar! K Martinovi Chodúrovi a Lukášovi Adamcovi, víťazom prvej a druhej série tejto medzinárodnej speváckej súťaže, sa tak čoskoro pripojí ďalšia medzinárodná hviezda.

Viac sa dozviete v relácii Zo zákulisia v nedeľu, 14. októbra o 12.40!
 

 

Upútavka

 
DOD 2019 - Stretnite sa naživo so známym tvárami z televíznej obrazovky!
Sledujte celé epizody na