Zo zákulisia cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30

Prečo chodia deti našich moderátorov s rodičmi radi do práce

21. 10 2012 11:37 | Bratislava, nl
Zo zákulisia - v nedeľu, 9. septembra, o 12.40! - VTHUMB
Zo zákulisia - v nedeľu, 9. septembra, o 12.40! - VTHUMB

Zisťovali sme, či moderátorom rastie nová konkurencia

Daniela Peštová je nielen skvelá modelka a krásna žena, ale už aj moderátorka. A tak, ako vo svojej modelkovskej práci, aj v úlohe moderátorky si dá záležať na tom, v čom sa ukáže pred televíznymi kamerami. A nás zaujímalo, na čo si najviac potrpí a či má prehnané požiadavky...

Pri MasterChefovi ešte chvíľu ostaneme. Tento piatok bol počas vyraďovania poriadne dramatický, pretože okrem Octavie McKenzie zo súťaže dobrovoľne a sám odstúpil Pavel Duda. Neľutuje to?

Na Farme sa dejú čudné veci: Farmári počuli výkrik mladej ženy a nechápu, čo sa deje. Isté však je, že prapodivné veci im naháňajú poriadny strach! Dnes už vedia, čo bolo príčinou!

Na premiére filmu Asterix a Obelisk boli aj moderátorky a redaktorky Markízy, ktoré prišli v sprievode svojich ratolestí. A nás zaujímalo, či chodia so svojimi rodičmi aj do práce a čo sa im najviac páči v zákulisí televízie. Dcéra Adriany Polákovej napríklad najradšej varí v Teleráne a deti Martiny Šimkovičovej? Dozviete sa v relácii.

Príbehy, ktoré píše sám život. Presne to vám ponúkne opäť Modré z neba, kde sa odohrá raritný príbeh pomoci rodine, ktorú darkyňa nikdy v živote osobne nevidela, spoznáme Adamka, ktorý sa vraj stane miláčikom žien, ale budeme svedkami aj poriadneho trapasu. Viac vám o tom prezradí Vilo Rozboril.

Sledujte reláciu Zo zákulisia v nedeľu, 21. októbra o 12.40!

Upútavka

 
DOD 2019 - Stretnite sa naživo so známym tvárami z televíznej obrazovky!
Sledujte celé epizody na