Zo zákulisia cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30

Z moderátorov Telerána na chvíľu skvelí herci!

27. 10 2012 22:45 | Bratislava, nl
Teleráno, Twilight, skeče
Teleráno, Twilight, skeče

Prezradíme vám, koho to bol nápad nakrútiť skeče parodujúce ságu Twilight

Na Farme bol Števo nenápadný, tichý pracant, do konfliktov sa príliš nazapájal a veľa toho nenahovoril. Keď však sobotný duel s Petrom prehral a po siedmich týždňoch musel Farmu opustiť, nečakane „pustil svoj jazyk na špacírku“...

Takmer nikto netušil, že moderátori Telerána dokážu šokovať svojim herectvom! Vyskúšali si úlohu hercov pri nakrúcaní skečov k filmovej ságe Twilight a doslova excelovali!

Pozrite si aj: Twilight inými očami! A množstvo pokazených klapiek!

Príbehy Modrého z neba majú väčšinou zatiahnutú, búrkovú a tmavú oblohu. Až príchodom Vila Rozborila a jeho tímu sa nebo rozjasní a aspoň na chvíľku je belaso modré. Len on totiž dokáže splniť sny, ktoré ľuďom s trpkým osudom ktosi vysníval, a aspoň na chvíľu vniesť do ich života pocit šťastia.

Znovu vám pripomenieme, kedy sa konajú kastingy na celkom novú SuperStar. Nezabudnite, že ide o celkom novú éru a bolo by škoda nezahviezdiť...

Internetová rodina TV Markíza sa rozšírila o nový spravodajský internetový kanál - markizanews.sk. Čo všetko denne ponúkne svojim návštevníkom, nám prezradí šéfredaktor tvnoviny.sk Tibor Mattyašovský.

Viac sa dozviete v relácii Zo zákulisia v nedeľu, 28. októbra o 12.40!

 

Upútavka

 
DOD 2019 - Stretnite sa naživo so známym tvárami z televíznej obrazovky!
Sledujte celé epizody na