Zo zákulisia cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30

Vilo si uviazal "slučku na krk"! Kúpil si psa!

03. 11 2012 10:20 | Bratislava, Narcis
Vilo Rozboril
Vilo Rozboril

Deák sa jej zasa bráni! O svadbe s priateľkou zatiaľ ani slovo!

„Zašibalo mi“...  týmito slovami okomentoval Vilo Rozboril svoje rozhodnutie doviesť si domov psa. A to bol vraj do 30-ky zarytý odporca psov, bál sa vraj dokonca aj malého pudlíka! Nápad kúpiť si malého rotvajlera vraj vznikol náhle a do 3 hodín ho mal už aj doma! Nuž, tomu sa hovorí expresne rýchle plnenie snov!

Vilo Rozboril zvykne každú stredu nielen plniť sny, ale aj poriadne prekvapovať. Inak tomu nebude ani teraz – ibaže tentokrát sa nečakaného prekvapenia dočkal aj on sám...

Vianoce už pomaly klopú na dvere a čochvíľa vypukne doslova nákupná horúčka a zháňanie darčekov. Adriana Poláková nenechala nič na náhodu a vymyslela svoj vlastný darček, ktorý sa hodí do každej domácnosti – napísala knihu!

Nový sexidol , herec Braňo Deák je mladý, charizmatický a – zadaný. Hoci však po jeho boku už dlhší čas stojí jeho priateľka, neváhal priznať, že obletovaný ženami je veľmi rád!

Nepredvídaným odchodom Andreja z Farmy sa pomery na statku trošku upokojili. Dnes večer však finalistov čaká ďalší duel – a preskupením síl sa môže na Farme znovu všetko zmeniť! Komu dnes zostane v rukách Čierny Peter a kto naopak vytiahne z rukáva žolíka?

Viac sa dozviete v relácáii Zo zákulisia v nedeľu, 4. novembra o 12.40!
 

Upútavka

 
DOD 2019 - Stretnite sa naživo so známym tvárami z televíznej obrazovky!
Sledujte celé epizody na