Zo zákulisia cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30

Tina sa práci a kamerám vyhýba! Tej našej neušla!

15. 11 2012 14:00 | Bratislava, Narcis
Tina, Richard Lásik
Tina, Richard Lásik Foto: Facebook

Tehotná speváčka urobila výnimku a najbližšiu stredu zaspieva v Modrom zneba

Kastingy SuperStar sú v plnom prúde. Tento víkend prebieha v Ostrave a v Brne a už prvý decembrový víkend – v sobotu aj nedeľu – sa bude konať v Bratislave. Ak ešte stále váhate, či prísť predviesť svoj spevácky talent, možno vás nadchne atmosféra, aká vládla v Košiciach a Banskej Bystrici...

V Košiciach odštartoval kastingový kolotoč SuperStar! Ktosi však na ňom chýbal!

Tentokrát na plnenie snov v Modrom z neba Vilo nebude sám! Na pomoc mu príde speváčka, ktorá pre svoje tehotenstvo televízne spevácke vystúpenia neabsolvuje. V Modrom z neba však Tina urobila výnimku...

Tina prišla do Modrého z neba aj napriek tomu, že intenzívnej práci či kamerám sa vyhýba. A vyhnúť sa chcela aj tej našej. Nám sa však predsa len podarilo nakrútiť krátky rozhovor, i keď v ňom bola tak trochu skúpa na slovo.

Spomínate si na svoje prvé rande? Navždy sa vám vryli do pamäti slová, momenty či prvé pokusy o nesmelé dotyky? Nahnalo vám flirtovanie, koketné pohľady či zvádzanie červeň do tváre a do brucha nahnalo "motýliky"? Presne to môžete znovu prežiť aj pri sledovaní nového formátu TV Markíza s názvom Poď na rande, ktorý odštartuje už v pondelok.

Lezie ti samota na nervy? Poď na rande!

Televízia Markíza je nasledovanejšou televíziou na Slovensku, o čom svedčí nielen vaša dlhoročná priazeň, ktorú si veľmi vážime, ale najnovšie aj aktuálny prieskum spoločnosťi MEDIAN SK. A úspešná je aj naša DOMA.

TV Markíza je najsledovanejšia, Doma štvrtá najúspešnejšia

Viac sa dozviete v relácii Zo zákulisia v nedeľu, 18. novembra o 12.40!

Upútavka

 
DOD 2019 - Stretnite sa naživo so známym tvárami z televíznej obrazovky!
Sledujte celé epizody na